FoxyRing Smart Ringtone

FoxyRing Smart Ringtone 1.20

Dzwonek adekwatny do miejsca i pory

Zalety

  • Tryb nocny
  • Ustawienie powiadomień w zależności od miejsca
  • Możliwość ustawiania zasięgu danej lokalizacji

Wady

  • Obciąża system

Bardzo dobry
8

FoxyRing Smart Ringtone to darmowa aplikacja na telefony z systemem Android. Służy ona do automatycznego zarządzania profilami powiadomień urządzenia.

FoxyRing Smart Ringtone pobiera informacje o naszym położeniu oraz czasie i na ich podstawie aplikuje odpowiedni profil powiadomień. Tym sposobem nasz Android może automatycznie wyłączać dźwięki, kiedy jesteśmy w biurze i ustawiać maksymalną głośność dzwonka, kiedy jesteśmy w centrum handlowym. Oczywiście, aby aplikacja działała musimy wcześniej zdefiniować odpowiednie lokalizacje.

FoxyRing Smart Ringtone posiada także funkcję wyciszenia nocnego. W ustalonych godzinach telefon może całkowicie włączyć dźwięki i wibrację. Program posiada duże możliwości konfiguracji. Niestety działając w tle, konsumuje zasoby telefonu i przyczynia się do szybszego wyczerpania baterii. FoxyRing Smart Ringtone określa nasze położenie na podstawie danych ze stacji przekaźnikowych, więc warto ustawić duży zasięg, aby być pewnym skuteczności wyciszenia.

Korzystanie z FoxyRing Smart Ringtone to na prawdę duża wygoda. Nie trzeba już pamiętać, żeby wyłączyć dzwonek po przyjściu do pracy.

FoxyRing Smart Ringtone

Download

FoxyRing Smart Ringtone 1.20

Opinie użytkowników o FoxyRing Smart Ringtone